TAISYKLĖS

1.       Bendrosios nuostatos

 

1.1   Šios prekių pirkimo - pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės"), jas patvirtinus Pirkėjui (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Sutinku"), yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir pardavėjo-www.kaunaslt.lt (toliau – Pardavėjas) teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu - pardavimu elektroninėje parduotuvėje www.kaunaslt.lt susijusios nuostatos.

1.2   Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

1.3   Vykdydamas užsakymą Pirkėjas patvirtina, jog yra pilnametis ir turi teisę pirkti.

1.4   Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamas prekes ir suformavęs prekių krepšelį, susipažįsta su Taisyklėmis bei pažymi varnelę prie teiginio „Sutinku" ir patvirtina užsakymo vykdymą. Nuo to momento, Klientas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

1.5   Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo - pardavimo sutarties, sudarytos su elektronine parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui elektroniniu paštu info@kaunaslt.lt nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

1.6 Pirkėjo teisė nutraukti sandorį įgyvendinama vadovaujantis Lietuvos respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymo Nr. 258 nauja redakcija, 2011 m. gruodžio 23 d. įsakymas Nr. 4-959 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis". Pirkėjas gali pasinaudoti šia teisę tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

 

2.       Atsiskaitymo būdai

 

Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka:

2.1   Banko pavedimu

Pasirinkę atsiskaitymą banko pavedimu, Pirkėjas įprastu būdu (elektronine bankininkyste ar banko skyriuje) atlieka pavedimą į mūsų banko sąskaitą:

Bankas: Swedbank AB

Sąskaita: LT867300010133139641

Gavėjas: Eimutis Čepanauskas

Mokėjimo paskirtis: (užsakymo nr.)

Atlikti pavedimą privalote per 72 val., to nepadarius užsakymas bus anuliuojamas.

2.2   Grynaisiais pinigais atsiėmimo metu.

Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kai atsiimsite užsakytas prekes  Garliavoje arba Kauno mieste. Dėl prekių pristatymo Garliavoje arba Kauno mieste teirautis tel. 8 605 60060.

2.3   Pardavėjas užsakymą pradeda vykdyti tik gavus pilną apmokėjimą už prekes. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

 

3.       Prekių pristatymas

 

3.1   Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą (adresą).

3.2   Pristatymo Lietuvoje kaina naudojantis Lietuvos paštu nuo 2€. Prekių pristatymo terminas nuo apmokėjimo gavimo trunka 2-3 darbo dienas, jeigu prie prekės nėra nurodytas kitoks pristatymo terminas. Už vėluojanti užsakymą atsako AB "Lietuvos paštas"

3.3   Pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštas, prekės bus pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių užsakyme nurodytu adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą).  Informacinis lapelis apie prekės gavimą bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu, prekę atsiimsite pašto skyriuje. Laiku nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant susisiekite su artimiausiu Lietuvos pašto skyriumi arba su mumis tel. +37060560060.

3.4   Pasirinkę punktą- KaunasLT, turėsite galimybę prekes atsiimti Garliavoje arba Kauno mieste. Dėl atsiėmimo  būtina susisiekti telefonu ir susitarti dėl vietos ir laiko. Jei to nepadarysite, mes su jumis susisieksime ir susitarsime dėl Jums patogaus laiko ir atsiėmimo vietos.

3.5 Pasirinkus punktą "Kurjeris", Jūsų užsakymas bus pristatomas tiesiogiai Jūsų nurodyto užsakymo gavėjo adresu (todėl būtina nurodyti teisingą gavėją ir adresą, bei pageidaujamą pristatymo laika (valandas)). Užsakymas išsiunčiamas darbo dienomis per 24 val.nuo gauto apmokėjimo,  o pristymas nuo išsiuntimo trunka iki 24 val.(darbo dienomis), jeigu prie prekės nėra nurodytas kitoks pristatymo terminas ir mokėjimas atliktas iki 12val.. Užsakymo pristatymas į Kuršių Neriją nuo 41€.

3.6   Pageidaujant kitokių pristatymo būdų, prašom susisiekti tel. +37060560060.

3.7   Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis pirkimo procese nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.

 

4.       Garantijos ir prekių grąžinimas

 

4.1   Kiekvienos elektroninės parduotuvės www.kaunaslt.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

4.2   Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

4.3   Jei prekės neatitinka aprašymo/nekokybiškos jos keičiamos, grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymo Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ naujos redakcijos (patvirtinta 2012 m. kovo 15 d. Nr. 4-243) ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243

4.4   Pirkėjas nusipirkęs netinkamos kokybės prekę gali ją grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos.

4.5 Nekokybiškos prekės keičiamos nemokamai arba Pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai.

4.6   Norėdamas grąžinti prekę(-es) , Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el. parduotuvės kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

4.7   Grąžinama prekė turi būti nepanaudota, tos pačios komplektacijos, prekinės išvaizdos kokios buvo Pirkėjo gauta. (netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė)

4.8   Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 15 dienų nuo grąžinimo. Sumos, sumokėtos prekių pristatymui, Pirkėjui negrąžinamos.

4.9 Visais prekių garantijos, grąžinimo klausimais teirautis tel.: 8 605 60060, e-paštu:info@kaunaslt.lt .

 

5. Asmens duomenų saugumas

 

5.1   Jūsų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr I-1374 . www.kaunaslt.lt administratorius yra registruotas Asmens duomenų valdytojų  valstybės registre ir turi suteiktą duomenų valdytojo indentifikavimo kodą.

5.2  Norime Jus informuoti, kad www.kaunaslt.lt personalas nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti paslaugas.

5.3  Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti kreipdamasis į pardavėja pateiktais kontaktais. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

5.4 Dėl duomenų tvarkymo kreiptis į www.kaunaslt.lt administratorių: Darbininkų skg. 4,Garliava, Kauno r. sav., Tel.: 8 605 60060, e-paštas: info@kaunaslt.lt

 

Teisės aktai

Informuojame, kad nuo 2016 m. vasario 15 d. pradėjo veikti Europos Komisijos sukurta Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platforma (toliau – EGS)

„Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/;

Lietuvoje 2014 m. birželio įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu, ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje.

Daugiau galite sužinoti čia -VARTOTOJŲ TEISĖS

Detali teisinė informacija dėl naujų vartotojų teisių.